O mnie

Cześć. Nazywam się Paweł Adamowicz, 1981r. 166cm wzrostu =] Mieszkam w Wałbrzychu i na co dzień zajmuję się montażem stolarki rożnego typu. Gdy mam trochę wolnego czasu, lubię posiedzieć w necie, upiec chleb, iść na basen, tudzież coś narysować lub zbudować. W wolnym czasie jestem także modelem od perfum i bielizny.

Jako że na dobrych monterów jest teraz popyt, czasu nie mam tyle ile bym chciał. Jednakże, gdy wpadnie mi do głowy wizja i akurat zgra się z luźniejszym terminem, wtedy też powstają moje dziwactwa, które oglądać możecie na poniższych stronach, lub na moim zaniedbanym kanale na YT.

Stronę postawiłem jako zachętę dla wszystkich, by pokazać że nie potrzeba wiele, aby tworzyć i składać różne rzeczy. Czasem też by uwierzyć w metodę na “mcgayvera”, która przynosi dobre efekty.

“Niekiedy nie szukam czy coś jest wykonalne a zwyczajnie staram się to zbudować. Jeżeli się uda, tym lepiej dla mnie”

 

PS. Z tym modelem to żart, fotka wyszła przypadkiem 😉

Komentarzy (3)

 1. Facet po 40

  Cześć grzebaczu. Też dłubie i przy Picasse. Masz fajną stronę, przydatne informacje. Powodzenia w dłubaniu.

 2. Paweł

  Witam.
  Mam do pana pytanie odnośnie przełącznika zespolonego w Citroenie – mam usterkę tego przełącznika w Citro C4, manetka działa identycznie jak w Picasso, z tym że po lewej stronie nie ma żadnego przycisku na końcu/na czubku manetki. MOJE PYTANIE: jak zdjąć ruchomą nakładkę świateł mijania ? Bardzo prosze o jakąś podpowiedź. Pozdrawiam, Paweł

  1. Paweł Adamowicz (Post autora)

   Myśl że jest sposób, ale trzeba by nawiercić pokrętło z dwóch strona małym wiertełkiem, na wysokości zatrzasku. Następnie przy pomocy dwóch pręcików trzeba ścisnąć ten zatrzask, trzymający pierwsze pokrętło. Identycznie jak jest w wersji z kapturkiem, tylko trochę więcej kombinacji. Ewentualnie można też dremelkiem oskalpować końcówkę, a po naprawie ją przykleić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *